Faaliyet Alanlarımız

Robot işlemleri

Finansal piyasalarda robot işlemleri

Yenilik, rakiplerinden bir adım önde olmaya çalışan işletmeler için vazgeçilmezdir. Bu yüzden de muhasebe ve finans gibi iş birimlerinde operasyonel yenilik ile rekabetçi farklılaşma önemli rol oynamaktadır. Robotlar, büyük hacimli tekrar eden görevleri işlemede insanlara göre çok daha uygun maliyetlidir. Robotlar yorulmadan 24 saat çalışabilmekte ve yatırım getirisi çok daha yükseğe çıkabilmektedir.

Algoritmik işlemler

Finansal piyasalarda algoritmik işlemler

Son 20 yılda gelişen teknolojik alt yapı ve imkânlar hemen her sektörde olduğu gibi finans piyasalarında da çeşitli avantajlar sağladı. Özellikle para piyasalarında işlem yapan yatırımcılar için saniyelerin bile çok önemli olduğu düşünüldüğünde manuel (el ile) işlem yapmak, yatırımcı bilgisayar başında bekleyip, anında tuşa basabilecek durumda olmasına rağmen gecikmelere sebep olabilmektedir. İşte tam bu noktada “algorithmic trading” yatırımcıların yardımına koşmaktadır.

Trading

Kısa ve uzun vade trading faaliyetleri

Müşteri istek ve ihtiyaçlarına, uluslararası standartlardaki, verimliliği en yüksek seviyeye taşıyan uygulamaları ve profesyonel hizmetleri ile fark yaratarak karşılık veriyoruz. Günümüzde elektronik işlemler tüm dünyada yükselen bir trend haline gelmiştir. Sarus yazılım, işlem yapma çeşitliliğini aşağıdaki imkânları sunarak sürekli olarak güncellemektedir.

Portföy yönetimi

Finansal yazılımlarımız ile en risksiz portföy yönetimi

Sarus Yazılım’da Bireysel Portföy Yönetimi, finansal yatırımlarınıza yön vermek için mali durumunuza, risk-getiri tercihlerinize ve yatırım sürenize uygun portföyleri yöneten uzun vadeli ve güvene dayalı özel bir hizmettir.

Mobil uygulama

Telefon ve Tabletler için interaktif uygulamalar

Teknoloji, taksi rezervasyonu yapmak, yemek siparişi vermek, hava durumu güncellemelerini almak gibi her şeyi biz insanlar için inanılmaz derecede basitleştirdi, her şey sadece bir dokunuş uzağınızda. Akıllı telefonlar ve akıllı uygulamalar, zamandan veya konumdan bağımsız olarak hızlı güncellemeler alınmasını sağlar. Sarus Yazılım, Özel parayı yönetmek, harcamaları takip etmek ve bir bütçe planlamak amacıyla kişisel finans uygulamaları geliştirmektedir.

Web projeleri

Finans sektörüne özel web tabanlı projeler

Sarus Yazılım olarak güncel teknolojileri yakından takip ediyoruz. Son yıllarda popüler olan blockchain teknolojisini kullanarak web tabanlı projeler yapıyoruz.